אודות

Markשלום וברוכים הבאים לבלוג Follow-value.com .

קצת על עצמי

שמי מרק אני בן 34, עובד בתור מהנדס חומרה בחברת הייטק ובוגר תואר ראשון בהנדסת חשמל ותואר שני במנהל עסקים- MBA (שניהם מהטכניון). לפני מספר שנים נדבקתי בחיידק ההשקעות ומאז הפכתי את התחום לסוג של מקצוע נוסף ואני מנסה ללמוד ולהתמקצע מדי יום בתחום זה.

מטרות הבלוג:

המטרה העיקרית של הבלוג זה היא לשתף את הקוראים בידע שצברתי במרוצת השנים בשוק ההון ולדון במגוון נושאים שכשורים לשווקים פיננסים.אחת המטרות העיקריות של הבלוג היא לאפשר לקוראים לעלות שאלות. אז אם יש שאלה בכל נושא אשמח לתת מענה.

למה בכלל להשקיע בבורסה?

כמו להרבה אנשים גם לי יש חלום. החלום שלי הוא לפרוש אי שם בגיל 45 -50 מעבודה בהייטק ולהתעסק רק בהשקעות, תחביבים ולטייל בעולם. לצורך כך אני צריך להגדיל את ההון שלי בצורה משמעותית בשנים הבאות.הכלי החזק ביותר שעומד לרשותי לצורך השגת המטרה הוא ריבית דה ריבית. כבר מתחילת הדרך הבנתי שהרבה יותר חשוב להשיג תשואה על הכסף שחסכתי מלשים בצד עוד כמה שקלים בכל חודש.

המטרה שהצבתי לעצמי היא לנסות להשיג תשואה שנתית של 15% בשנה כאשר היסטורית שווקי המניות נתנו תשואה שנתית של 8%.

כלים להשגת המטרה

ידע,ידע ועוד ידע. גם לאחר מספר שנים מאז שהתחלתי להתעסק עם תחום ההשקעות ועשרות ספרים שקראתי כל יום אני לומד משהו חדש. אני קורא הרבה דוחות כספיים, מעיין בפורומים ומנסה כל יום ללמוד דברים חדשים שיעזרו לי להיות משקיע טוב יותר בעתיד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים